21-22.IX.2013

 Ale to już było i nie wróci więcej…..

Spotkanie wrześniowe już za nami .Niech żałuje ten kogo z nami nie było . Jak zwykle pogoda nam dopisała, ale czy mogło być inaczej ?!  I działo się tym razem oj działo.

Najpierw swoja obecnością zaszczycił nas sam mistrz olimpijski pan Michał Jeliński. Opowiadał o swoich wyczynach w sporcie i zmaganiach z cukrzycą. Dzieciaki słuchały go  z  wielkim  zainteresowaniem. Pan Michał pomimo wielkich wyczynów sportowych( czterokrotny mistrz świata i mistrz olimpijski z Pekinu) okazał się super-fajnym młodym człowiekiem.

Następnie pani Kasia Kamińska zaprezentowała nam systemy ACCU CHEK oraz pani Jola Rutkowska  przygotowała warsztaty pompowe. Po obiedzie nie mogliśmy się już doczekać spływu kajakowego.

Kiedy dojechaliśmy na miejsce zobaczyliśmy rzekę niczym rzekę górską z kamienistym dnem i szybkim nurtem. Niektórzy przekonali się osobiście jak bardzo Marózka jest mokra, oj mokra .Szkoda tylko ,ze co niektórzy nie zdążyli założyć strojów kąpielowych ,no ale w końcu to wrzesień wiec wybrali pływanie w ubraniu-zawsze to cieplej J. Dorota z Radkiem zanurkowali pierwsi, Ania z mężem i Frankiem  tez  zanurzyli się po pas.  Żal było  również naszych sponsorów firmy Roche p. Kasi i p.Joli   ,które wybrały brodzenie pieszo po rzece ,bo z wiadomego powodu ich kajak odpłynął bez nich J. Wszystkim pływającym pomagał Michał Jeliński, bez jego pomocy co niektórzy zakończyliby spływ dużo szybciej. Pomimo trudności wszystkim humory dopisywały. Wszystkim pływającym inaczej życzymy zdrówka !!!

W niedzielę po śniadaniu pani Agnieszka Klimkiewicz z firmy WOERWAG PHARMA uświadomiła nam jak ważne jest dbanie o stopy osób z cukrzycą.

Po prezentacji maluchy dzielnie rywalizowały w konkursach sportowych.

Tym razem naprawdę mamy co wspominać…..

Mamy nadzieję, że wszystko wypadło ok. ,za niedociągnięcia przepraszamy i czekamy już na kolejne spotkanie, które zaplanowane jest na 7 grudnia. Czekamy na propozycje co do miejsca.

Wszystkich uczestników gorąco pozdrawiamy.

 Zarząd Koła