Mikołajki 12-13.XII 2015

        MIKOŁAJKI 12-13.XII.2015r. W TUMIANACH
  
Święta tuż,tuż... a u nas już po Mikołajkach.
         Spotkanie nasze rozpoczęła pani dr.Jolanta Jabłońska z wykładem na temat plusów płynących z korzystania z kalkulatora bolusa . Mamy nadzieję, że wielu z tych , którzy jeszcze go nie używali udało się przekonać .Jak zwykle nie zawiodła nas pani Kasia Kamińska przedstawicielka firmy Roche nasz sponsor i wieloletni przyjaciel. Cieszy nas również obecność wielu nowych członków koła . Mamy nadzieję , że zostaną z nami na dłużej .
          Dzieci i młodzież chętnie wybrali się na przejażdżkę bryczką , zwiedzając okolice Tumian . Niestety ze względu na pogodę musieliśmy zrezygnować z olimpiady rodzinnej , a szkoda , bo po schabowym przydałoby się trochę ruchu. Jak zwykle nasze dzieciaki nie zawiodły . Piękne kolorowanki i plakat świąteczny do poradni (tu podziękowanie za zaangażowanie mamom). Dzieci świetnie bawiły się przy pieczeniu pierniczków. No, a oprawa muzyczna to było to! Karaoke i kolędy w wykonaniu naszych dzieci łapały za serducha .
           Wieczór, też pełen wrażeń , ognisko i pieczenie kiełbasek, a później zabawa do późnych godzin nocnych.
             W niedzielny poranek
 dzieci wspaniale bawiły się z animatorem , a rodzice mieli czas na spokojną , poranną kawę .
             A później...
Odwiedził nas Mikołaj, dając wiele
radości i prezenty dla wszystkich , naszych pociech . I to już koniec, ale z utęsknieniem czekamy na następne spotkanie . Gdzie?... Temat otwarty, czekamy na propozycję !
Wszystkich gorąco pozdrawiamy! Dziękujemy za wspólną zabawę!

Dziękujemy również naszym sponsorom  Firmom : ROCHE ,BAYER oraz WIPASZ
Do zobaczenia !!!!!!! Zapraszamy do naszej Galerii na fotorelacje.